Batut - trampolina do skakania dla dzieci i dorosłych - Batut Sale i Place Zabaw Producent batuty trampoliny huśtawki

Idź do spisu treści

Menu główne:

 
 
BATUTY REKREACYJNO-SPORTOWE dla dzieci i dorosłych


Batuty przeznaczone są do skakania zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Można na batutach wybijać się do 3m w górę, wykonywać różne ćwiczenia i elementy akrobacji co powoduje, że skoki na batucie są bardzo widowiskowe.

   Batut ma konstrukcję nośną stalową. Skoki wykonujemy na specjalnej siatce napiętej w batucie przez dużą ilość sprężyn. Stanowiska batut do skakania ogrodzone są miękką siatką zabezpieczającą skaczących przed wypadnięciem na zewnątrz batutu. Wszystkie elementy twarde batut pokryte są miękkimi materacami.

   Zależnie od ilości stanowisk cały
batut może mieć następujące wymiary zewnętrzne (szer. X dł. X wys.) :1 stanowisko - 2,75 x 5,20 x 3 m
2 stanowiska - 5,50 x 6,30 x 3 m
3 stanowiska - 8,20 x 6,30 x 3 m
4 stanowiska - 5,50 x 11,5 x 3 m
6 stanowisk   - 8,20 x 11,5 x 3 m


   
Batuty dostarczamy z Atestem Bezpieczeństwa, Dokumentacją Techniczno-Ruchową oraz samodzielnie montujemy na miejscu. Koszt transportu pokrywa odbiorca ( do uzgodnienia).Wyroby objęte są roczną gwarancją. Zapewniamy serwis pogwarancyjny.


Wybierając batut do użytku domowego, do ogrodu nie kierujmy się tylko niską ceną ale przede wszystkim bezpieczeństwem skaczących, bawiących się dzieci. Stanowiska zabawowe w takim batucie powinny być pojedyncze i lub oddzielone od siebie siatką zabezpieczającą. Wybierajmy wtedy trampoliny dla dzieci z siatką. Zabawa na takiej trampolinie jest bezpieczna jeśli dzieci bawią się pojedyńczo. Na żadnej trampolinie nie powinno bawić się więcej niż jedna osoba. Inaczej grozi to poważnym wypadkiem, gdyż osoby bedące w powietrzu nie są w stanie kierować już swoim ruchem i czesto wpadają jedna na drugą. O zderzenie wtedy nie trudno. Inaczej może być w dużych komercyjnych batutach-trampolinach gdzie zabawa-skoki odbywają się ( powinny się odbywać ) pod nadzorem osób odpowiedzialnych za dane urządzenie i bezpieczeństwo na nim. Tam pomimo braku siatek oddzielających poszczególne trampoliny pilnuje się zasady, że jedna trampolina jest dla jednej osoby.


 
  
 

<<< POWRÓT do OFERTY

 
Darmowy licznik odwiedzin
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego