Sale Zabaw - Batut Sale i Place Zabaw Producent batuty trampoliny huśtawki

Idź do spisu treści

Menu główne:

<<< POWRÓT do OFERTY

Oferta Sal Zabaw dla Dzieci:

 

Sala zabaw dla dzieci musi spełniać szereg wymagań. Dlatego najistotniejsze jest wykonanie odpowiednio przemyślanego, spójnego projektu sali zabaw uwzględniającego warunki zastane w danej  lokalizacji, w posiadanym lub wynajętym pomieszczeniu czy hali oraz grupy docelowej dzieci, do których kierowana będzie oferta usług. Projektowanie sali zabaw musi uwględniać dostępny metraż i wysokość pomieszczeń, przewidywaną ilość dzieci bawiących się na urządzeniach w tym samym czasie w sali zabaw, wiek bawiących się dzieci w sali, przewidywane dodatkowe usługi dla dzieci takie jak : klaun, animatorzy, profesjonalne opiekunki, przedszkolanki,  urządzanie urodzin, (sala, salka urodzinowa), sprzedaż zabawek, sprzedaż słodyczy, catering.
Dobre sale zabaw nie mogą także zapominać o rodzicach i atrakcjach dla dorosłych.  Kawiarnia dla rodziców dzieci, urządzenia zabawowe dla rodziców, urządzenia rekreacyjne dla dorosłych są zawsze mile widziane i powodują, że zarówno dzieci jak i dorośli z chęcią spędząją w salach zabaw  więcej czasu.

                

Mało jest w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu czy Łodzi sal zabaw oferujacych pełen wachlarz usług zarówno dla dzieci jak i dla ich opiekunów, tak aby wykorzystać w pełni potencjał takiej sali zabaw czyli miejsca relaksu i wypoczynku dla dzieci i dorosłych jednocześnie. W dobrej sali zabaw każdy powinien znaleźć coś ciekawego dla siebie.


                  SALE ZABAW DLA DZIECI  -Wymiary i opis poszczególnych modeli:  




BARDZO WAŻNE!

   Urządzenia wewnętrzne
do sal zabaw można stosować na zewnątrz po zamontowaniu pokrycia dachowego i kurtyn bocznych.
Łatwy montaż i demontaż pozwala na samodzielne przestawianie konstrukcji i wykorzystywanie urządzeń w różnych miejscach.

    Istnieje możliwość rozbudowy, przebudowy lub łączenia urządzeń stosownie do Państwa potrzeb i sugestii (np. dołożenie balkonu,
basenu z piłkami, przejścia rurowego, zastąpienie kładki rurą itp.). Bazując na naszych doświadczeniach udzielamy w tym zakresie wszelkiej pomocy.

    W naszych produktach przeznaczonych do wewnętrznych sal zabaw stosujemy wszystkie wykładziny miękkie oraz pokrywające je zagraniczne, kolorowe folie w wersji trudnozapalnej. Ma to istotne znaczenie w pomieszczeniach publicznych, w których przepisy ppoż wymagają takich materiałów.

   Urządzenia
do sali zabaw dostarczamy z Atestem Bezpieczeństwa, Dokumentacją Techniczno-Ruchową oraz samodzielnie montujemy na miejscu zgodnie z Polskimi Normami i wymogami Certyfikatów Europejskich.

Wyroby objęte są roczną gwarancją. Zapewniamy serwis pogwarancyjny
urządzeń z sal zabaw.




<<< POWRÓT do OFERTY

 
 
 
 
Darmowy licznik odwiedzin
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego