Place Zabaw - Batut Sale i Place Zabaw Producent batuty trampoliny huśtawki

Idź do spisu treści

Menu główne:

 
 
 
 
 
 

Place Zabaw poza rozrywką dla najmłodszych spełniają bardzo ważną funkcję społeczną. Na Placach Zabaw spotykają się często codziennie i dzieci i dorośli zamieszkujący w pobliskich domach lub osiedlach. Dzieci na placu zabaw obcują z naturą, nabywają sprawności fizycznej oraz przy okazji uczą się relacji z rówieśnikami. Dobry plac zabaw dla dziecka musi gwarantować mu bezpieczeństwo oraz wpływać pozytywnie na jego rozwój.
Dorośli rodzice lub dziadkowie także mają okazję wymienić się z sąsiadami swoimi opiniami na każdy temat dotyczący ich codziennego życia w lokalnej społeczności. Dlatego placami zabaw, ich budową i rozwojem powinny być zainteresowane administracje osiedli oraz urzędy gmin i miast .


SALE i PLACE ZABAW  - opisy i wymiary :

BARDZO WAŻNE!


   Urządzenia wewnętrzne
do placów zabaw można stosować na zewnątrz i na odwrót. Łatwy montaż i demontaż pozwala na samodzielne przestawianie konstrukcji placu zabaw i wykorzystywanie urządzeń w różnych miejscach.

    Istnieje możliwość rozbudowy, przebudowy lub łączenia urządzeń
placów zabaw stosownie do Państwa potrzeb i sugestii (np. dołożenie balkonu, przejścia rurowego, zastąpienie kładki rurą itp.). Bazując na naszych doświadczeniach udzielamy w tym zakresie wszelkiej pomocy.

    W naszych produktach przeznaczonych do
zewnętrznych placów zabaw oraz wewnętrznych sal zabaw stosujemy wszystkie wykładziny miękkie oraz pokrywające je zagraniczne, kolorowe folie w wersji trudnozapalnej. Ma to istotne znaczenie w pomieszczeniach publicznych, w których przepisy ppoż wymagają takich materiałów.

   Urządzenia dostarczamy z Atestem Bezpieczeństwa, Dokumentacją Techniczno-Ruchową oraz samodzielnie montujemy na miejscu. Koszt transportu pokrywa odbiorca ( do uzgodnienia).


Wyroby objęte są roczną gwarancją. Zapewniamy serwis pogwarancyjny.


W naszej ofercie proponujemy różne urządzenia i wyposażenie do placów zabaw: tory przeszkód, drewniane, metalowe, sznurowe, plastykowe, wykładziny elastyczne bezpieczne do placów zabaw, parki linowe, park linowy, zjeżdżalnie, ślizgi ze stali nierdzewnej lub żywicy epoksydowej, huśtawki, karuzele, bujaki, ławki, ławeczki ogrodowe. Place zabaw powinny być od podstaw zaprojektowane przez fachowych i doświadczonych projektantów posiadających wiedzę odnośnie przepisów i norm bezpieczeństwa, dostępnych dla placów zabaw materiałów i urządzeń, a także preferencji obecnego pokolenia dzieci i młodzieży. Urządzenia placów zabaw w obecnej dobie można wykonywać ze stali nierdzewnej, metalu, drewna, tworzyw sztucznych tzw. plastyku, żywic epoksydowych, lin stalowych lub tekstylnych. Od użytego materiału, sposobu konserwacji i właściwego użytkowania placu zabaw zależeć będzie jego trwałość jak i stopień bezpieczeństwa dla korzystajacych z niego dzieci.

 
Darmowy licznik odwiedzin
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego